3.29.2009

USA vol.1: Nah Obamaland


No blääd ... nüüd siis taas üle ookeani lendamine käsil. 44.president on maalt lahkunud ning just õige aeg minna Obamamaad väisama. Samal ajal kui G20 üritab leida lahendust kuidas whitetrash ja neeger saaksid taas muretult head elu nautida lähen uurima kuidas asjad tegelikult käivad. 

Kuna pilet ei maksnud rohkem kui nädala viinaraha ei hakka kiirustama ning proovin kuu siin rahulikult hakkama saada. Piletid on kõik olemas, öömajad bookitud. Vähemalt esimesed. Plaan paigas ning nüüd jeehat. 

Plaan on siis selline, et kihutada Suurde Õuna, kust edasi palinna DCsse. Kui peamised vaatamisväärsused kontrollitud liigun edasi Miamisse kohaliku rummi ja ohtlike latiinode kantsi, kust edais New Orleansi (otsima kõrtsi kus assik laua alla end jõi, lakkudes jooki nimega handgranade!) ning kui kreooli köök nauditud lendan viimaseks paariks päevaks Chicagosse lund ja Al Capone pärandit naulema. 

Primaarne on tõmmata enesesse head ja paremat sööki, jooki, emmotsiooni ning enaloogilisust millel nimeks MEERIKA. Ühte aga soovitan. Täna on õige aeg tulla siia maale. Lennupiletid varieeruvad hinnaskaalas 3333-5000 eeku, kohapeal on majanduslangusest kõik elu odav ning süngelt ladinaameerikane :-) Tulge tõotatud maale. 


No comments: