3.29.2009

Öömaja Arlandas




Arlanda lennujaama maandudes tabasin ennast imelisest situatsioonist. Minu järgmise raudlinnuni oli aega täpselt 17 tundi, ma olin eelmise öö joomast veel mõnusalt dehüdraatunud ja pohmas ning mitte mingit viitsimist vedeleda pea ööpäev kuskil lennujaama avarustes. 

Pakkusin siis kohalikult informaatorile leti alt raha et see mulle miski lounge koha lennujaamas pakuks. Ei miskit. Lõin läpaka siis lahti ning siestasin märksõnad. Ehk nagu minu suur sõber Chaz Michel Michels ütleks "I worked the googel on my internet machine". Ja voila! 

Arlansa lennujaama lähedal, kohalike luunujaama liinigaliikudes umbes 2 minutit sõitu, asub ehitis nimega Jumbo Hostel, mis ei ole muud kui suur 747 jumbojet, millesse miski svensson on ehitanud hosteli. Maksab vähe rohkem kui Cairo kesklinnas prussakatega 2 euro eest tudida, kuid on vingeim kogemus. 

Muuseas tegemist on frantsiisiettevõttega, mida hakatakse müüma nagu Starbucksi või mäktoonaldsit. Praegu pannakse Madriidi ja Sydneysse samu hosteleid püsti. šeff värk. 

Täis mugavus, laiad voodid, telekas toas, kemmerg küll toast eemal ,kuid nõu vorris. Imeline viis kuidas vahepealset aega kummina ära venitada. 








No comments: