1.25.2013

Nõmme Väikelate ja Emade Kodu sai uuele elule

Põhja-Eesti ühe uuema ja moodsama hoolekande ja õendusabi keskusena pakub Hiiu Ravikeskus kõikidele abivajajatele kvaliteetset ja inimkeskset ööpäevast hoolekande ja tervishoiu teenust. Meie eesmärgiks on lähtuda klientide/patsientide vajadustest säilitada ja soodustada nende elukvaliteeti. Meie hubases hoones saab Teie lähedane kõik talle vajaliku õendus- ja hooldusabi professionaalsetelt tervishoiutöötajatelt. Kõrvuti pakutavad teenused tagavad Teie lähedastele parima hoolduse ning õendusabi.
Põliste Nõmme mändide all 2012. aasta alguses avatud Hiiu Ravikeskus asub väga pika ning kirju ajalooga 1920datel ehitatud polikliinikuhoones, mille kindlustunnet pakkuvate seinte vahel on peaaegu sada aastat saanud kaitset ja hoolt nii emad kui lapsed, sõdurid ja eakad.
Ravikeskuse rajamine Nõmmele
Hiiu Ravikeskus rajati endise Nõmme Lastehaigla hoonekompleksi, 16. jaanuaril 2012 avati ravikeskuse 150 voodikohta, millest 85 on hooldusravi ja 65 hooldekodu ehk tasulise hoolduse kohad.
Hiiu Ravikeskuse loomisprojekti maksumus oli 2,58 miljonit eurot, millest 1,62 miljonit eurot saadi struktuuritoetusena Euroopa Regionaalarengu Fondi Õendus- ja hooldusteenuste infrastruktuuri arendamise meetmest. Hoone ehitamisega alustati mullu jaanuaris ning renoveerimisele kulus pea täpselt aasta - esimesed kliendid asusid vastsesse ravikeskusesse tänavu 16. jaanuaril. 

Meie klientideks on eakad ning puuetega inimesed
Inimesed, kes vajavad kõrvalabi igapäevatoimingutes ning ööpäevaringset hooldust ja õendusteenust. Asutuse tegevuse eesmärgiks on luua eakatele ja puuetega inimestele võimalus elada inimväärset ja turvalist elu hoolekandeasutuses ning toetada, soodustada ja säilitada klientide elulist tegevusvõimet.
Pakume Teile ja Teie omaste Hiiul kõige olulisema, me pakume Teile meelerahu ning kindlustunnet. Tulge ja tutvuge meie hubase ravikeskusega. Oleme valmis kohtuma Teie ja Teie lähedastega, et saaksite ülevaate ravikeskusest ja meie poolt pakutavast.


1 comment:

Anonymous said...

You really make it appеar really еаsy along with your pгesentation but I in findіng thіs
mattеr to be really somethіng which I thіnk I'd by no means understand. It sort of feels too complex and extremely extensive for me. I'm lоokіng ahead for your ѕubsequеnt submit, I ωill аttеmpt to
get the hang of it!

my web blog ... 888 Pοkеr Offег ()