11.26.2009

LapsepilastajaNu vut siis ... nuta või naera. Pedofiilia möllab jällegi meie maal. Lastevanemate liidu pikaajaline sekretär Kaur Hanson juba 6 kuud vangis istunud, kus uuritakse tema pedofiiliaseika. Väidetavalt 10 aastat juba poisse vägistanud ja neid näppinud Hanson pandi siis kokkuleppemenetluse käigus 10 aastaks kinni. Ma kasutan siinkohal psühholoog Aleksander Pulveri sõnu, et tuleb hoida lahus tema töö ja panus avaliku elu parandamisse, kuid muul juhul tuleb temasse suhtuda kui sarimõrvar-vägistajasse.

Ma ei ole nii leebe, kuid ei hakka siinkohal oma suhtumist väljendama. Lugege neid kahte lugu ja mõtlege ise: Lastesõber Kaur Hansonit süüdistatakse pedofiilias ja Psühholoog Pulver: Uskumatu. Kurb. Õõvastav.

Üks asi mis mind aga rämedalt hämmastab on see, et kuidas need inimesed alati kuskil lasteorganisatsioonide juures rämedalt tööd rabavad.

5 comments:

Anonymous said...

I wish not agree on it. I think warm-hearted post. Especially the appellation attracted me to study the unscathed story.

Anonymous said...

Hello everyone!
I would like to burn a theme at here. There is such a nicey, called HYIP, or High Yield Investment Program. It reminds of financial piramyde, but in rare cases one may happen to meet a company that really pays up to 2% daily not on invested money, but from real profits.

For quite a long time, I make money with the help of these programs.
I'm with no money problems now, but there are heights that must be conquered . I get now up to 2G a day , and I started with funny 500 bucks.
Right now, I'm very close at catching at last a guaranteed variant to make a sharp rise . Visit my blog to get additional info.

http://theinvestblog.com [url=http://theinvestblog.com]Online Investment Blog[/url]

オテモヤン said...

オナニー
逆援助
SEX
フェラチオ
ソープ
逆援助
出張ホスト
手コキ
おっぱい
フェラチオ
中出し
セックス
デリヘル
包茎
逆援
性欲

Anonymous said...

aga m on on ikka l....

Anonymous said...

[url=http://ivlkrwnnz.com]ttxVkGwMSQCimSV[/url] - rOmcaHIugjeSwC - http://yuxeflk.com