7.26.2007

Vittu ... ma emigreerun Norra!Norra printsess õpetab inimesi inglitega rääkima

Norra printsess Märtha Louise väidab, et tal on selgeltnägemisvõime ja et ta võib õpetada inimesi inglitega rääkima - selle tarvis rajab ta terve alternatiivravi keskuse.


Norra kuningapaari 35-aastane füsioterapeudist tütar andis oma võimetest teada veebilehel, millel ta reklaamib oma uut alternatiivravikeskust Astarte Education, vahendab BBC.
Printsessi sõnul taipas ta juba lapsena, et suudab inimeste tundeid „lugeda”. Inglitele lähedale aitas teda aga suhtlemine hobustega, selgitas Märtha Louise.


Printsess kinnitas, et tema alternatiivravikeskusse tulijad õpivad oma eludes imesid looma ja rakendama oma inglite jõudu. Märtha Louise sõnul on inglid jõud, mis meid ümbritseb ja aitab kõigis eluvaldkondades.

Kolmeaastane programm printsessi keskuses maksab ligi 47 000 Eesti krooni aastas ehk siis kolme aasta peale kokku tuleb inglitega suhtlema õppimise eest maksta 141 000 Eesti krooni.
Norra kuningakoda kinnitas, et neil ei ole printsessi ravikeskuseplaanidega mingit seost. Printsess Märtha Louise on Norra troonipärimisjärgluses neljandal kohal.

***

AAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH... ebareaalne ...

Norra kuningakojas on rasked ajad, kui kuninganna enneaegselt sogaseks muutub. See on mbes sama nagu ma hakkaks paukuma et ma olen John Lennoni rekarnatsioon, aga kobam, kuna laulda ei oska. See mudugi oleks nagu peer tornaados, sellekorval mis tana Oslos toimub :-)

Tra, elu on ikka seiklus.


1 comment:

Charlotte said...

You write very well.